צוות העמותה

בצוות הפיתוח והיישום הרב-תחומי של יאסא- המרכז הישראלי למצוינות בחינוך נמנים מומחים מובילים בתחומם, ביניהם בעלי תארי ,Ph.Dהמגיעים מעולמות האקדמיה, הטכנולוגיה והחינוך. הצוות עמל על פיתוח תוכניות לימוד הוליסטיות, מותאמות אישית ופורצות דרך בתחומן.  יישום התוכניות המחזקות את לימודי המדעים והמתמטיקה, מתבצע בליווי מערך של רכזי שטח ומדריכים עתירי ניסיון, המכשירים את צוותי ההוראה במסגרות הכשרה ובסדנאות מגוונות ומלווים אותם ביישום התוכניות – עד להטמעתן המלאה.

מר אלי טוטיאן

מנכ"ל

מר טוטיאן הוא בעל תואר במנהל עסקים, בהנדסת מכונות, אוטומכניקה חשמל תעשייתי ומיזוג . מר טוטיאן מגיע ל- ICEE מהמגזר הפרטי העסקי, בו שימש כמנהל מכירות ושיווק ארצי של יקבים מהמובילים בארץ. מביא עמו ניסיון רב בתחום יחסי ציבור, שיווק ומכירות. פעיל בתחום איכות הסביבה, שותף למאבקים ציבוריים בשמירה על הנוף, הטבע וזכויות אדם.

ד”ר אבי פולג

מנהל המכון למצוינות בהוראה

ד”ר פולג בעל תואר ראשון במתמטיקה ופיזיקה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, תואר שני M.Sc בפיזיקה ממוסד הטכניון ודוקטורט בחינוך למדעים מהאוניברסיטה העברית. 23 שנים שירת ד”ר פולג בצה”ל ועבודתו זכתה לבולטות בתחומי האלקטרו-אופטיקה, הנדסת אנוש, הכשרה ופסיכולוגיה. ד”ר פולג שימש כמפקד יחידת “תלפיות” העילית המכשירה חיילים צעירים נבחרים להיות קצינים בתחומי המחקר והפיתוח בטכנולוגיות מערכות הגנה. לד”ר פולג ניסיון עשיר בכתיבה ועריכה של תכניות לימודים והדרכת צוותי הוראה כאחד.

מויש ברדיצ’ב

סמנכ"ל, מנהל תוכניות על מה דע

מר ברדיצ’ב בעל תואר ראשון באוניברסיטת תל אביב. עם התמחות במחקר אורניתולוגי. הנחה תוכניות גדולות של הסוכנות היהודית בישראל, ברית המועצות לשעבר ומזרח אירופה. כיום הוא מנהל במרכז המצוינות בישראל את תכניות ההכשרה המובילות בחינוך.

גלי שמעוני

ראש תחום מתמטיקה

גלי שמעוני הוא בעל תואר .B.Sc במתמטיקה וסטטיסטיקה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, שם סיים גם תואר .M.Sc בהוראת המדעים. גלי לימד מתמטיקה בתיכונים ובחטיבות הביניים במשך כמעט עשרים שנה. כמו כן הוא לימד מתמטיקה בבית הספר הישראלי במוסקבה במשך שנה. גלי זכה בפרס אביטל של הטכניון, על תרומה יוצאת דופן לחינוך המתמטי. יחד עם צבי שלם המציא גלי את משחק הקלפים “Swish” הנמכר ברחבי העולם על ידי חברת Think Fun. במשך 19 השנים האחרונות גלי מפתח תכניות לימוד במתמטיקה ובהן “מצוינות 2000” ו- “על מה דע”. הוא העביר השתלמויות לאלפי מורים בארץ, בארצות הברית ובסינגפור.  גלי מכהן כיום בתפקיד ראש תחום מתמטיקה במכון למצוינות בהוראה שבמרכז הישראלי למצוינות בחינוך.

צבי שלם

פיתוח והדרכה - מתמטיקה

צבי שלם קיבל את התואר הראשון שלו בפיזיקה באוניברסיטה העברית. בשנים 2005-2006 פיתוח והעביר מספר רב של פעילויות לחוגי אסטרונומיה, כימיה ופיזיקה לכיתות יסודי וחטיבה וכן לימד פיזיקה בתיכון רמה בירושלים. לאחר מכן התחיל לעבוד במרכז הישראלי למצוינות בחינוך. שם הוא מפתח פעילויות במתמטיקה לתכנית מצוינות 2000 ותוכנות מתוקשבות ללימוד מתמטיקה ביסודי וחטיבה. יחד עם גלי שמעוני הוא פיתוח את משחקי הקלפים “מסיבת ממתקים”, “סוויש” ו-“פליפולו”. שני האחרונים נמכרים באופן בינלאומי.

ד”ר ניר פלג

ראש תחום מדעים

ד”ר ניר פלג סיים לימודי דוקטורט בביולוגיה מולקולרית ושמירת טבע מהמכון לאבולוציה באוניברסיטת חיפה. הוא בעל תואר שני  בביולוגיה מולקולרית מאוניברסיטת בן גוריון (בהצטיינות) וכן תואר שני נוסף  (במלגה מלאה ) בשמירת טבע מאוניברסיטת קייפטאון (UCT) בדרא”פ.  ניר רכש ניסיון רב במגוון מעבדות מחקר בתחום הביולוגיה. כיום, ניר עוסק בפיתוח תוכן במדעים במכון למצוינות בהוראה וכן בהוראת מורים. בנוסף מלמד במכינות קדם צבאיות ומתרגל ומעמיק בפילוסופיה הבודהיסטית.

אורית גיאת

מנהלת יחידת הארגון

ימית שמני

מנהלת פרויקטים ויוזמות חינוכיות

אלינור לייטסטון

מנהלת פיתוח משאבים ויחסי ציבור

גב’ לייטסטון בעלת B.A בספרות ובהיסטוריה מאוניברסיטת טורונטו ותואר שני M.Ed ממכללת לוינסקי לחינוך עם הסמכה בפיתוח משאבים. גב’ לייטסטון בעלת ניסיון עשיר בחינוך למצוינות ללומדים צעירים, פדגוגיה חדשנית לגיל הרך וגיוס כספים לעמותות ישראליות.  

שלומי גרשוני

רואה חשבון, חשב העמותה

מר גרשוני בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית בירושלים. עם התמחות בחשבונאות וביקורת, ביקורת פנים וניהול סיכונים, עמותות ומלכ”רים, חברות, תכנון מס וייעוץ.  

ריקי מזרחי

מנהלת חשבונות ראשית

גב’ מזרחי בעלת תעודת הסמכה של הנהלת חשבונות סוג 3 וחשבונאית בכירה. מנהלת חשבונות ראשית של המרכז הישראלי למצוינות בחינוך. אחראית על כל הנהלת החשבונות וגביית שכר הלימוד.

בטי לוי בן חמו

מנהלת משאבי אנוש

גב’ לוי בן חמו היא בעלת תואר B.A בחינוך וסוציולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בוגרת התוכנית למנהיגות ציבורית של לנדא. בעלת ניסיון רב בניהול כוח אדם ובמגזר ללא כוונת רווח.

רן בן נחום

מנהל תפעול כללי

מר בן נחום בעל תואר ראשון ביחסים בין לאומיים ומדעי המדינה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים וניהול בתי מלון. שימש במגוון תפקידי ניהול בתחום המלונאות בארצות הברית ובישראל, ניהול משרד פרסום, פרוייקט הרכבת הקלה בירושלים ועוד. כיום מנהל תפעול כללי במרכז הישראלי למצויינות בחינוך.