השתלמויות וקהילות מורים

השתלמויות וקהילות מורים

רוצה להודות מכל הלב לצוות על מה דע שנתנו לנו את ההשתלמות הכי מעניינת שיש. למדו אותנו בשעה מאתגרת זו של למידה מרחוק לפתח כלים ללמידה יצירתית חוויתית. ההשתלמויות היו מעניינות, מרתקות, רלוונטיות ומלאות השראה. נהניתי מאוד, נתרמתי רבות ובמיוחד זכו התלמידים. כל שיעור שעשיתי היה בבחינת חווית לימוד בלתי נשכחת. 

מורה לאחר השתלמות
על מה דע מקוונת

השתלמויות וקהילות מורים

מפגשים מקצועיים וחווייתיים להקניית כלים ויישומם בהוראה מקדמת למידה משמעותית

רוצים להעצים את הסגל החינוכי? להטמיע תרבות של מצוינות בהוראה?

ההשתלמויות וקהילות המורים שלנו נועדו בשבילכם!

הניסיון שלנו

המרכז הישראלי למצוינות בחינוך הוא מבצע פדגוגי בעל ניסיון מוכח, רחב היקף וממושך בהעברת השתלמויות וקהילות מורים מקצועיות, בתחום המדעים, המתמטיקה ומדעי הרוח. מובילי הקהילות והמרצים בהשתלמויות הם בעלי ניסיון רב במסגרת השתלמויות קהילות מורים דיסציפלינריות במדעים, מתמטיקה, טכנלוגיה, חלל ובנושאים גנריים בהוראה.

תוכן חווייתי שניתן ליישום מיידי

הקהילות וההשתלמויות הן בעלות אופי סדנאי וקהילתי בהן המורה מתנסה בחוויית הלמידה של התלמיד ומוצא שותפים לדיון בהיבטים הפדגוגיים של תהליכי הלמידה וההוראה.

כלים טכנו-פדגוגיים

ההשתלמויות כוללות היכרות והתנסות בשימוש בכלים טכנו-פדגוגיים בהוראה ובלמידה ומתקיימות כתמהיל משתנה של מפגשי זום סינכרוניים עם מפגשי בני יום שלם פנים מול פנים.

מהי המסגרת המתאימה לכם?

השתלמויות וקהילות המורים מופעלות על פי רוב כחלק אינטגראלי מתוכניות פדגוגיות רב שנתיות שפותחו במרכז הישראלי למצוינות בחינוך. תוכניות אלו מעניקות למורה בנוסף לפיתוח המקצועי גם חומרי לימוד איכותיים וגם ליווי למורים בהטמעת התוכנית בבית הספר.

השתלמויות לדוגמא:

  • מדע ומעבר - השתלמויות במדעים למורי יסודי - לימודי ליבה חווייתיים.
  • מצוינות 2000+ - השתלמויות במדעים ומתמטיקה למורי יסודי או חט"ב - העשרה לקבוצות מצוינות.
  • ספרות וכתיבה - המכון להוראת מדעי הרוח 
  • השתלמות "על חלל"
דילוג לתוכן